Tanečná skupina Tribaladia

Sme tanečná skupina, ktorá sa venuje tanečnému štýlu tribal ale aj orientálnym a etnickým tancom. Tancujeme najmä pre radosť a pre zábavu. Naša skvelá partia je otvorená aj novým tanečniciam, preto ak cítite, že vám presne niečo takéto chýba, neváhajte a príďte medzi nás!

Trénujeme:

- Malá sála DK Vajnory

  • UTORKY 18:00-19:00 hod. - začiatočníčky aj pokročilé
  • PIATKY 20:00-21:30 hod. - pokročilé, tanečná skupina

Vedúca skupiny: Mirka Sivá

Učili sme sa od: Anka Kališová (Tribal), Marta Augustinová (Belly Dance), Linda Luptáková (Mahala, Gypsy), Marta Bedriová (Tribal, Tribal Fusion), Debora Pastvová (Tribal, Tribal Fusion), Denise Charbó (Tribal)

Vystúpenia: V prípade záujmu, vieme ponúknuť vystúpenie s choreografiami v štýle Tribal, Gypsy, Bollywood alebo Orient.

Kontakt:

 

O nás: Naše začiatky siahajú do roku 2006, kedy sme ako tehotné ženy tancovali brušné tance pre tehotné v MC Lienočka vo Vajnoroch. Tento ženský tanec s úžasnou rytmikou, eleganciou a energiou si nás natoľko získal, že sme sa k tancovaniu s radosťou vrátili aj po pôrode a pokračovali sme v kurze Tanec pre ženy. Po zatvorení materského centra sme sa presunuli do L-Activity na Čiernej Vode. Tu sme pôsobili 5 rokov (2011-2015) ako "Belly Dance Fitness - brušné tance pre zdravie a pre radosť". Výnimočným sa stal Belly Dance Fitness Day (2012), kde sme nacvičili a odprezentovali našu prvú choreografiu Tanec so závojom. Následne sa k nám pridávali ďalšie tanečnice, vytvorili sme si vlastný repertoár tancov, učili sa od skúsených tanečníc, zúčastňovali sa workshopov i vystúpení, pripravovali si tanečné kostýmy, ale hlavne si spestrili život našimi piatkovými "tanečkami". Zistili sme, že tento tanec nám dáva niečo, čo by sme inde márne hľadali a preto je našou víziou tancovať až pokiaľ budeme vládať :)

V októbri 2015 sme sa vrátili naspäť do Vajnor do nového Domu kultúry a zo stabilných tanečníc sa vyprofilovala Tanečná skupina Tribaladia.