Tanečná skupina Tribaladia

Sme tanečná skupina, ktorá sa venuje tanečnému štýlu Tribal Belly Dance (American Tribal Style Belly Dance), ale aj orientálnym a etnickým tancom. Naša skupina je otvorená aj novým tanečniciam, preto neváhajte a príďte medzi nás!

Trénujeme:

- v krásnej zrkadlovej sále (Malá sála) v DK Vajnory

  • UTORKY 18.00-19.00 hod. - začiatočníčky, pokročilé
  • PIATKY 20.00-21.00 - pokročilé, tanečná skupina
  • PIATKY 21.00-21.30 - tanečná skupina

- Kurz: 6 týždňov/30€/5 lekcií + 1 (náhradná hodina/bonus)

Kurz pre začiatočníčky - nové tanečnice sa môžu pripojiť do utorkového kurzu. Prvú hodinu zaplatíte až na jej konci a to len vtedy, ak sa vám bude hodina páčiť :) Prihlasovanie vopred na 0905 308 799.

Vedúca skupiny: Mirka Sivá

Učili sme sa od: Anka Kališová/SK (Tribal), Marta Augustinová/SK (Belly Dance), Linda Luptáková/SK (Mahala, Gypsy), Marta Bedriová/SK (Tribal, Tribal Fusion), Debi Pastvová/SK (Tribal, Tribal Fusion), Denise Charbó/SK (Tribal Belly Dance), Lenka Adamková/CZ (American Tribal Style)

Ponuka vystúpenia: Radi spestríme vašu akciu (plesy, tanečné zábavy, firemné akcie, oslavy...) našim vystúpením v štýle Tribal Dance (tanec s prstovými činelkami), Gypsy, Mahala, Bollywood alebo Belly Dance. Tanečný štýl, dĺžku vystúpenia i počet tanečníc vieme prispôsobiť vašim požiadavkám. Cena dohodou.

Kontakt: