Joga pre zdravý chrbát

Joga pre zdravý chrbát sa postará o našu spokojnosť!

STREDY 18.45 - 19.45 hod. od 13.10.

Ak sa niekto necíti šťastný, asány to ukážu. Reč tela dokonale vystihuje mód a vysiela energiu, ako sa práve cítime. V jednoduchosti to znamená, aké máme držanie tela, také má rozpoloženie aj naša myseľ. A platí to aj naopak, aký dokážeme zaujať postoj v našej mysli, tak sa následne bude držať naše telo.

Čo je úžasná správa, nič nie je stratené, preto je prevencia vždy lepšia ako samotná liečba.

Päť týždňov si rozložíme láskavo a terapeuticky, aby sme vytvorili celok, ktorý nás počas jesene zharmonizuje do prichádzajúcej zimy. Ale nepredbiehajme...

Posilníme oslabené svaly, natiahneme skrátené svaly, aby sme znížili napätie, ktoré prenáša stres, uvoľníme stuhnuté oblasti pozdľž celej chrbtice.

Joga na zdravý chrbát sa bude sústrediť v neposlednom rade na dýchanie, metodické dýchanie, ktoré zvýši prietok kyslíku do mozgu a nastaví rytmus v tele a mysli. Táto aktivita spojená s asánami, je istou formou meditácie v pohybe, ktorá rozptýli stres, úzkosť, pričom zmierni prípadné bolesti chrbáta spôsobené psychologickými a emocionálnymi faktormi.

Nebude chýbať meditácia, kde sa prepojíme s koreňmi, napojíme na zdroj slnka a pozdľž našeho kmeňa rozprúdime nekonečný tok energie svetla a lásky, objavíme tú nekonečnú harmóniu a balans, ktorý každý v sebe nosíme.

Kontakt, prihlasovanie: