Denný tanečný tábor s Lúčnicou

Denný tanečný tábor s Lúčnicou - je týždeň plný tanca, zábavy, ľudových piesní, tradícií, krojov, nových kamarátov a zážitkov, pod vedením profesionálnych tanečných pedagógov a členov Umeleckého súboru Lúčnica. Tábor sa koná každoročne počas letných prázdnin od roku 2015. Určený je deťom vo veku od 7 - 12 rokov. Autorom myšlienky a garantom projektu je Mgr. art. Mikuláš Sivý, umelecký vedúci tanca Lúčnice.

Tanečné lekcie prebiehajú v moderných tanečných sálach Domu kultúry Vajnory. Deti sa učia tanečné kroky a kombinácie z rôznych regiónov Slovenska, spoznávajú ľudové piesne, hudobné nástroje, kroje, ornamenty i ľudové remeslá. Okrem toho je pre deti pripravený bohatý animačný program, denné aktivity vonku, kreatívne činnosti a záverečná otvorená hodina ako vystúpenie pre rodičov.

TÁBOR 2018 - 2. a 3. júlový týždeň. V prípade záujmu o tábor nám môžete dať o sebe vedieť vyplnením nezáväznej registrácie. Nakoľko však počet registrovaných detí už prevyšuje kapacitu tábora, budeme robiť výber detí podľa kritérií, ktoré stanoví organizátor a týmto deťom aktuálne zašleme pozvánku na prihlásenie do tábora. Poradie registrácie nerozhoduje. Registrujte prosím len deti, ktoré v júli 2018 dovŕšia vek 7 rokov a majú o ľudový tanec záujem. ► REGISTRÁCIA 2018

ĎAKUJEME! - všetkým rodičom, priateľom, fanúšikom a samozrejme sponzorom, ktorí nám pomáhajú a aj vďaka nim je tábor každý rok taký bohatý na zážitky, kvalitné programy a v neposlednom rade i nejaké tie darčeky :) Vašu pomoc potrebujeme aj tento rok, preto ak nás nejakým spôsobom chcete podporiť, neváhajte nás kontaktovať!

Kontakt - organizátor:

Tábor 2017 podporili:

  • Prvá stavebná sporiteľňa, a. s.
  • dm drogerie markt, a. s.
  • Fjällräven

Naše aktivity