Balet a moderná gymnastika

BALET a MODERNÁ GYMNASTIKA s Luckou

V septembri na Vaše dievčatká čaká nový krúžok baletu a modernej gymnastiky. Balet je veľmi elegantné umenie. Rozvíja ladnosť a krásu pohybov, učí správnemu držaniu tela a estetickosti. Moderná gymnastika je základom každého športu, naučí správne používať svaly, spevní celé telo, objavuje hranice pohybov a prekonáva ich. Malé gymnastky si zacvičia so stuhami, obručami aj švihadlami. Hodiny budú sprevádzané klasickou aj modernou hudbou. V priebehu roka sa môžete tešiť na vystúpenia.

Teším sa na Vás! Lucia

Kontakt, tréner:

Mgr. Lucia Bučková vyštudovala na konzervatóriu v Košiciach, odbor tanec. Školu ukončila v 5.ročníku absolventským diplomom. Pokračovala na vysokej škole Fakulte športu, kde sa špecializovala na aerobik a plávanie. V Slovenskom Červenom kríži absolvovala plavecký záchranársky kurz, ktorý počas školy využila ako plavčík vo work and travel programe v USA. Počas štúdií tancovala v Štátnom divadle v Košiciach, v Léhar Festival Bad Ishl v Rakúsku , v divadle Jonáša Záborského v Prešove a hosťovala v divadlách po celom Slovensku.  Účinkovala v rôznych baletoch, operetách, činohrách a muzikáloch ako napr. Labutie jazero, Luskáčik, La Sylphide, Gissele, Carmen, Popoluška, Maugli, Kráľ tulákov, Pokrvní bratia, Netopier, Gróf Van Luxemburg, Cigánsky barón, PA-DI-PA-RE, Pobozkaj ma Katarína, Vlk a sedem kozliatok, Zem úsmevov, Fidlikant na streche, Starci na chmeli, Báthoryčka atď. Pracovné skúsenosti získala vedením rôznych tanečných krúžkov pre deti od 3 rokov. Viedla baletnú prípravu prešovských gymnastiek a v Bratislave krasokorčuliarok Kraso klubu.  Päť rokov sa nepretržite venuje trénerstvu gymnastiek a baletiek od 3 rokov.

Nie som klasická trénerka modernej gymnastiky, nedrezúrujem deti a skôr kladiem dôraz na radosť z krúžku. Podporujem, rozvíjam talent a učím nové veci, nerobím výber, stačí záujem a zanietenosť dievčatka. Ak sa objaví veľký talent, odporúčam a posielam deti do gymnastického klubu a baletných škôl. Gymnastika a balet sú bezkonkurenčne najlepším štartom pre čokoľvek do sveta pohybu“.  Lucia