Akadémia írskeho tanca Avalon

Akadémia írskeho tanca založená v roku 2001 ponúka výučbu írskeho tanca vo Vajnoroch pre deti a mládež vo veku 5-14 rokov. Naša akadémia sa už dlhodobo venuje práci s deťmi aj mládežou od rekreačnej po reprezentačnú úroveň. Vedie ju jediná kvalifikovaná slovenská lektorka írskych tancov na Slovensku Adriana Šturdíková TCRG. Okrem pobočiek na Slovensku pôsobíme aj v Českej republike a ruskej Moskve, a naši tanečníci pravidelne reprezentujú Slovenskú republiku na Majstrovstvách Európy a Majstrovstvách sveta v írskom tanci.

Od 8. septembra 2018 opäť otvárame hodiny určené mladším začiatočníkom v írskom tanci, priamo v priestoroch Domu kultúry Vajnory. (Ak máte viac ako 15 rokov a záujem vyskúšať si írske tance, radi Vás privítame v našej pobočke v Ružinove každú stredu večer).
Naši tanečníci budú mať možnosť zúčastňovať sa tanečných vystúpení a súťaží na Slovensku aj v Európe. Venovať sa vám budú skúsené tanečnice a lektorky Dana Kopcová a Kristína Andrísková.

Tréningy:

  • streda  17:00 - 18:30 hod. Pokročilí 
  • sobota 10:00 - 11:30 hod. Začiatočníci 
  • sobota 11:30 -13:00 hod. Pokročilí

Na prvú hodinu si prosím prineste športové oblečenie (krátke nohavice, tričko, tenisky so svetlou podrážkou a hrubšie tmavé ponožky), neskôr sa Vášmu dieťaťu pomôže lektor zabezpečiť školskú uniformu a topánky na írsky tanec. Členské poplatky pre začiatočníkov sú zvyčajne vo výške 20€/mesiac, september sa hradí zvlášť a následne vždy tri mesiace vopred. Prihlášku spolu s informáciami o platbe obdržíte na prvej hodine. Tešíme sa na všetkých nových tanečníkov. 

Kontakt: