Vianočný bazár - Mrazivá krása 2. ročník

MČ Bratislava - Vajnory srdečne pozýva na VIANOČNÝ BAZÁR Mrazivá krása II.dňa 9.12.2017 (sobota) od 10.00 - 19.00 hod v Dome kultúry vo Vajnoroch.
V ponuke budú:
- vajnorská keramika,
- publikácie, CD Vajnory spievajú,
- adventné vence, medovníčky
a iné dekoratívne predmety s vianočným motívom.

Program:

  • 10:00 – 19:00 Vianočný bazár/Mrazivá krása – predajná výstava
  • 14:00 - 17:00 Kreatívny klub Luna, Rodinné kreatívne dielne
  • 17:00 Lampiónový sprievod - od MÚ Vajnory pred DK Vajnory
  • Detský vianočný punč - pred DK Vajnory
  • 18:00 Vianočné divadlo pre deti, účinkuje DIVAteliér o. z. – DK Vajnory

Mrazivá krása - 2. ročník - tvorivý adventný víkend vo Vajnoroch pre všetky generácie

Mrazivá krása je názov multižánrovej interaktívnej výstavy desiatok umelcov a umelkýň, ktorá rozžiari druhý adventný víkend vo Vajnoroch. Centrom diania výstavy Mrazivá krása bude Dom kultúry Vajnory a celý festival sa uskutoční v sobotu, 9. decembra 2017.

V rámci cyklu Objavené sa na druhom ročníku predstavia výtvarníčky Eva Hrčková, Alexandra Šamková, Adela Píšová, floristická dizajnérka Jaroslava Bašistová, výživové poradkyne Jarka Máťošová a Renka Beláková, ktoré vám zároveň poradia "Ako Si Uvariť Zdravie"

A to nie je všetko. Pre veľký úspech sa predstaví opäť Kreatívny klub Luna či miestne umelkyne z Vajnor: Kristína Rožňovcová, Marianna Zemanová, Erika Suranyiová Berenčiová, Mária Feketeová. Ďalej ľudové umelkyne z Podobenky z Vajnor a Vajnorského okrášľovacieho spolku. Nájdete tu aj ručné výrobky: Jana Šajnerová, Mária Pevalová, Zuzana Baranová, Zdeňka Golianová, Jarmila Zemanová a darčekové výrobky z Afriky: Health Initiatives Association o.z.

Okrem výstav umelcov sa návštevníci môžu tešiť na bohatý program vrátane rodinných kreatívnych dielní, či tradičného sobotňajšieho lampiónového sprievodu pre deti.

Praktické informácie:
Multižánrová výstava Mrazivá krása z cyklu Objavené sa uskutoční v sobotu, 9. decembra 2017 v Dome kultúry Vajnory, Pod Lipami 2, Bratislava, dostupnosť MHD smer z Bratislavy, autobus č. 53, 153, smer Chorvátsky Grob autobus č. 525, zástavka MiÚ Vajnory, voľné parkovanie pred MiÚ Vajnory na Roľníckej ul, prípadne v okolí DK Vajnory.

Príďte sa inšpirovať, oddýchnuť si, prípadne nájsť nápaditý vianočný
darček pre potešenie svojich blízkych aj seba. Nezabudnite zobrať aj svoje ratolesti, pripravili sme pre ne bohatý program.

Informácie:

Priestor: 
Veľká sála
Pre koho je podujatie určené: 
Pre všetkých